Paper

Ostatní výrobky z lepenky

Technická lepenka je využitelná v řadě odvětví. Různými úpravami lepenky při výrobě ji lze použít prakticky kdekoliv.

Barevná lepenka je barvená, trvanlivě slisovaná papírovina a používá se k výrobě složek a rychlovazačů, kancelářských boxů, navštívenek, paspart a luxusních obalů. Speciálním druhem trvanlivé slisované papíroviny je tvrzená lepenka určené k využití např. jako podložky do vysekávacích lisů. V obuvnictví se používá zase lepenka speciálně ztužená, ohebná odolná vlhkosti. Pro archívy je nepostradatelná archivační lepenka, která je věku odolná. V žádné kanceláři pak nechybí odkladače, zápisníky a bloky. V obalové technice dominuje karton do kterého je balen prakticky každý výrobek.

Elektrotechnická lepenka

Elektrotechnická lepenka je speciálním druhem trvanlivé slisované papíroviny, určené k izolaci elektrických strojů. Je hladká, ohebná, elastická, hnědé barvy ekologicky šetrná. Má vysokou dielektrickou pevnost.

Tvrzená Lepenka PC9072

je speciálním druhem trvanlivé slisované papíroviny, určené k využití jako podložky do vysekávacích lisů, k výrobě krejčovských šablon, šablon pro vrtání, podložky či zástěny při svařování, balení, podložky na palety atd.

  • Formát: 1000 x 750 mm nebo 1550 x 1020 mm (další na požádání)
  • Barva: hnědá
  • Vlastnosti: hladká, ohebná, elastická, stohovatelná, snado se řeže, netvoří třísky, vysoká životnost a odolnost, recyklovatelná.

Hladké strojní lepenky

Lepenky jsou vyráběny v gramážích od 250 do 1000 g/m2 v tomto provedení: bílo-šedá, bílo-hnědá, bílo-bílá, zeleno-šedá, zeleno-hnědá, modro-hnědá, žluto-hnědá, hnědo-hnědá, hnědo-hnědá barvená, šedo-šedá, šedo-šedá světlá, šedo-šedá tmavá.
Proložková - tato není vhodná k výrobě krabic, použití jako prokladová lepenka.
Minimální objednací množství 1 t - dodací lhůty 4 - 6 týdnů.

  • standardní rozměr archu 1200 x 800, 1150x 750 a 1000 x 700 mm
  • šíře rolí od 190 do 2250 mm, max. průměr role je 1200 mm

Barevná, grafická lepenka

Barevná lepenka je barvená, trvanlivě slisovaná papírovina. Vyrábí se zplstěním kvalitních rostlinných vláken za mokra s následným barvením, vrstvením, lisováním a kalandrováním.

Obuvnická lepenka

Obuvnická lepenka se vyrábí zplstěním rostlinných vláken s přídavkem speciálního klížidla s následným vrstvením, lisováním a kalandrováním. Je speciálně ztužená, ohebná a odolná proti vlhkosti.

  • Využití: obuvnický a textilní průmysl, nábytkářský průmysl, proložky
  • Barva: šedá až černá cihlově červená (minimální množství 3000 kg)
  • Tloušťka: 1,00 mm / 1,50 mm / 2,00 mm
  • Formát: 1500 x 1100 nebo 1100 x 750 mm

Archivační lepenka

Věku odolná dřevovláknitá deska, bez kyselin, pufrovaná alkalickými pufry, dobrá zpracovatelnost, odolnost. Archivační lepenka pro dlouhodobou archivaci: krabice, pořadače, archivní krabice, fotoboxy, apod.

Kancelářské složky

Na individuální požadavky zákazníků jsme schopni vyrobit široký sortiment kancelářských map a rychlovazačů, bloků, zápisníků atd. Veškerý sortiment odkládacích map je vyráběn z nabízených barevných lepenek.

Cenové nabídky závislé na množství a formě poptávaného materiálu, Vám rádi vyhotovíme na základě konkrétní poptávky.

Techlep - technické lepenky

Po ukončení výroby v papírnách Fassmann, vznikla firma Techlep, která na trhu nahradila mnohé výrobky již zaniklých papíren.

Kontaktujte nás